Kontakta Bygg-Göta

Öppettider:

Måndag – torsdag 08:00 – 17:00
Fredag 08:00 – 16:00
(Lunch 11:45 – 12:30)

Kontakt
Tel: 031-58 06 40
Fax: 031-52 94 31
E-mail: info@bygg-gota.se

Vid allvarliga fel som inträffar kvällar och helger,
ring Securitas jourtelefon 031-80 14 50.

Besöksadress:
Kämpegatan 16
411 04 Göteborg

Utdelningsadress:
Box 1095
405 23 Göteborg

Kontakta oss för specifika frågor

Bo Odqvist
Fastighetschef
Tel: 031 – 58 06 42
Fax: 031 – 52 94 31
E-post:bo.odqvist@bygg-gota.se

Jenny Möglebust
Redovisning/Hyresadministration lokaler
Tel: 031 – 58 06 47
Fax: 031 – 52 94 31
E-post:jenny.moglebust@bygg-gota.se

Lennart Persson
CFO
Tel: 031 – 58 06 50
Fax: 031 – 52 94 31
E-post:lennart.persson@bygg-gota.se

Linda Neidert
Marknadsansvarig/Lokaluthyrning
Tel: 031 – 58 06 51
Fax: 031 – 52 94 31
E-post:linda.neidert@bygg-gota.se

Matthew Farley
Redovisningsekonom
Tel: 031 – 58 06 53
Fax: 031 – 52 94 31
E-post:matthew.farley@bygg-gota.se

Marie Strandberg
Reception
Tel: 031 – 58 06 40
Fax: 031 – 52 94 31
E-post:info@bygg-gota.se

Nemanja Brankovic
Projektledare
Tel: 031 – 58 06 45
Fax: 031 – 52 94 31
E-post:nemanja.brankovic@bygg-gota.se

Pernilla Fröjd
Redovisningsansvarig
Tel: 031 – 58 06 46
Fax: 031 – 52 94 31
E-post:pernilla.frojd@bygg-gota.se

Ronny Persson
VD
Tel: 031 – 58 06 52
Fax: 031 – 52 94 31
E-post:ronny.persson@bygg-gota.se

Sven Thompson
Projektledare
Tel: 031 – 58 06 55
Fax: 031 – 52 94 31
E-post:sven.thompson@bygg-gota.se

Alexander Pehrsson
Förvaltare
Tel: 031 – 58 06 49
Fax 031 – 52 94 31
E-post:alexander.pehrsson@bygg-gota.se

Christer Holmgren
Fastighetsansvarig
Tel: 031 – 87 18 72
Telefontid: 08.00 – 15.00

Daniel Hedberg
Fastighetsansvarig
Tel: 031 – 15 82 70
Telefontid: 08.00 – 15.00

Glenn Ljungström
Fastighetsansvarig
Tel: 031 – 795 74 18
Telefontid: 08.00 – 15.00

Jens Lönn
Fastighetsansvarig
Tel: 031 – 15 32 11
Telefontid: 08.00 – 15.00

Jonas Sandberg
Fastighetsansvarig
Tel: 031 – 19 65 40
Telefontid: 08.00 – 15.00

Kjell Sultan
FastighetsansvarigAlingsås
Tel: 031 – 58 33 33
Telefontid: 08.00 – 15.00
Fax: 0322 – 106 46

Matthew Farley
Uthyrning bostäder/Förvaltningsassistent
Tel: 031 – 58 06 53
Fax: 031 – 52 94 31
E-post:matthew.farley@bygg-gota.se

Margreth Alveteén
Uthyrning bostäder/Förvaltningsassistent
Tel: 031 – 58 06 44
Fax: 031 – 52 94 31
E-post:margreth.alveteen@bygg-gota.se

Markus Johansson
Förvaltare
Tel: 031 – 58 06 43
Fax: 031 – 52 94 31
E-post:markus.johansson@bygg-gota.se

Martin Olofsson
Fastighetsansvarig
Tel: 031 – 13 00 09
Telefontid: 08.00 – 15.00

Mats Andersson
Fastighetsansvarig
Tel: 031 – 80 20 04
Telefontid: 08.00 – 15.00

Milijan Brankovic
Fastighetsansvarig
Tel: 031 – 13 90 17
Telefontid: 08.00 – 15.00

Ove Törnqvist
Fastighetsansvarig
Tel: 031 – 22 37 61
Telefontid: 08.00 – 15.00

Savo Stajic
Fastighetsansvarig
Tel: 031 – 47 13 75
Telefontid: 08.00 – 15.00

Samir Cekic
Fastighetsansvarig
Tel: 031 – 43 49 05
Telefontid: 08.00 – 15.00

Tome Naumovski
Fastighetsansvarig
Tel: 031 – 15 81 47
Telefontid: 08.00 – 15.00

Tommy Andreasen
Fastighetsansvarig
Tel: 031 – 41 89 96
Telefontid: 08.00 – 15.00

Toni Delen
Förvaltare
Tel: 031 – 58 06 54
Fax 031 – 52 94 31
E-post:toni.delen@bygg-gota.se

Urban Olsson
FastighetsansvarigUddevalla
Tel: 0522 – 66 31 15